top of page
10-Edit.jpg

Denča a Adam

Na Kristýnu jsme slyšeli jen samou chválu, a proto jsme si ji vybrali jako svatební fotografku. Z předsvatebního focení jsme měli trochu obavy, ale nakonec jsme si to nesmírně užili. Svým přístupem k focení si nás hned získala. Strávila s námi nezapomenutelný svatební den a díky ní máme velmi krásné vzpomínky. Těšíme se i na další společná focení.

IMG_1185.jpg

Anežka a Matěj

Měli jsme velkou svatbu, hodně programu, hodně lidí, velký prostor. Týnka dokázala zorganizovat dav lidí na společnou fotku, ale zároveň pozorně zachycovala i momentky během celého dne. Na novomanželské fotky jsme měli možnost "trénovat" už při předsvatebním focení. Oboje vyšly nádherně, téměř katalogově ❤️. Fotky od Týnky mají jednotný čistý, průzračný styl. A my ji můžeme jen doporučit 😍👍

web1 (88)-JPEG_90p_2048_pro_FB.jpg

Veronika a Tomáš

Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli využít služby Kristýny Grygarové. Vytvořila nám krásnou vzpomínky na nás svatební den. Velice oceňujeme milé jednání a individuální přístup - na všem jsme se mohli domluvit. Jelikož jsme neměli žádné zkušenosti s focením, tak jsme moc ocenili, že nás při novomanželském focení naváděla a radila nám. :) Zároveň při focení vládla pohodová atmosféra.

Zuzka a Tomáš

Týna fotila naši svatbu. Skvělý, profesionální a zároveň přátelský přístup. Fotky jsou nádherné, přirozené. Všem moc doporučujeme a my se budeme těšit na další focení. Ještě jednou děkujeme.

Edit8M.jpg
web1 (102)-JPEG_90p_2048_pro_FB.jpg

Káťa a Petr

S výběrem fotografky jsme byli velmi spokojení :) Slečna je moc milá a hlavně šikovná. Fotky jsou nádherné a my ještě jednou děkujeme. 🙏

bottom of page