top of page
0V2A7606-Edit.jpg

Svatby 

Milé nevěsty, zde jsou odpovědi na Vaše nejčastější otázky, pokud Vás bude zajímat cokoliv, co jste zde nenašly, prosím, kontaktujte mě, ráda s Vámi vše proberu.

Kam za Vámi dojedu a jaké si účtuji dopravné? Většinou fotím v Liberci a Jablonci nad Nisou, ale nemám problém po domluvě za Vámi dojet i dál. Doprava v rámci Libereckého kraje je v ceně, mimo Liberecký kraj si účtuji 5 Kč/km.

Kolik dostanete fotografií? Z celého dne můžete očekávat 300-500 fotografií. 

V jaké podobě fotografie dostanete? Na flesh disku. Mimo to Vaše fotky po dobu 1 roku archivuji a v případě ztráty či poškození flesh disku Vám je po dohodě mohu poskytnout i později. 

Můžete si nechat fotky vytisknout? Běžně fotky odevzdávám v elektronické podobě, ale pokud budete mít zájem, mohu Vámi vybrané foto nechat vytisknout. Cena tisku se odvíjí od cen copy studia. 

Budou fotky upravené? Ano, všechny fotografie, které ode mě dostanete jsou upravené, několik nejpovedenějších fotografií dostanete kompletně vyretušované. 

Kdy dostanete fotky? Je mi jasné, že na fotky čekáte a těšíte se na ně, proto se snažím je odevzdat co nejdříve. Většinou to stíhám do 14 dnů, nejdelší čekací doba je však 4 týdny. 

Platí se záloha? Ano, záloha je pojistka pro mě i pro Vás. Proto Vás před svatbou poprosím o zálohu 40% z celkové ceny. 

 

Jak domluvíme veškeré potřebné detaily? 2-3 týdny před svatbou se Vám ozvu, abychom domluvily schůzku, ne které si vše potřebné ujasníme.

 

Můžeme někde vidět fotky z celé svatby? Pokud máte zájem, ozvěte se mi do emailu a já Vám obratem pošlu odkaz, kde uvidíte celou svatbu :).

bottom of page